sukces
Zanim przejdziesz dalej, musisz wiedzieć, że każdy ekspert w swojej dziedzinie ma swoje doświadczenia i swoje strategie działania, które nie zawsze będą tak samo dobre dla wszystkich. Mając to na uwadze, zapoznaj się z poniższymi, które mam nadzieję będą dla Ciebie pomocne.

 

 

 

 

1.Projektowanie biznesu we właściwy sposób.

Często sam świetny produkt nie wystarcza do tego aby firma odniosła sukces. Zadaniem każdego biznesu jest generowanie dodatnich przypływów gotówki a to wiąże się z odpowiednim zaprojektowaniem i dokładnym planem całego biznesu. Nie bierzemy pod uwagę tylko samego produktu, ale i cały proces komunikacji z klientem, systemem rekomendacji czyli marketingu i zarządzaniu kapitałem, wydatki na inwestycję i opłaty podatkowe.

2. Nie bój się porażek.

Porażki są wpisane w nasze życie już od bardzo wczesnych momentów jego istnienia. Ucząc się chodzić, upadamy wielokrotnie, ale to nie powstrzymuje nas przed kolejnymi próbami. Przewracamy się aby po raz kolejny się podnieść i tak aż do momentu w którym zaczynamy mocno stać na ziemi. W późniejszym procesie dojrzewania jednak, kiedy zaczyna się nas karać za popełniane błędy, zaczynamy coraz to bardziej obawiać się porażek. Czasami tak bardzo, że nie jesteśmy w stanie podjąć działania w ogóle. W rzeczywistości porażki uczą nas podchodzić do kolejnych prób mądrzej. To, że dzisiaj popełniłeś błąd nie określa tego kim jesteś. Jeśli bowiem wyciągniesz właściwe wnioski, nie popełnisz już tego samego błędu przy kolejnej próbie.

3. Jeśli chcesz coś dostać, najpierw sam musisz coś dać.

Im więcej tego robisz, tym większe są tego efekty. Ma to takie samo zastosowanie w świecie inwestycji jak i biznesu. Czasami nie mamy wolnych środków żeby je zainwestować ale możemy te środki zdobyć, dając coś od siebie czyli np. wykorzystać swoje doświadczenie aby pomóc komuś rozwiązać problem. Pomaganie innym to najlepszy sposób na nauczenie się czegoś samemu a to równa się ze zdobywaniem dodatkowej wiedzy.

4. Miej świadomość tego, na co tak ciężko pracujesz.

W większości wypadków pracy na etacie pracujemy ciężko w zamian za pensję, która jest dość wysoko opodatkowana, a jej ogromnym minusem jest to, że jesteśmy ograniczeni, ponieważ w większości wypadków jesteśmy wynagradzani za czas jaki przeznaczamy na pracę.
W świecie biznesu i inwestycji realnym jest wykreowanie sporego dochodu pasywnego, który jest już opodatkowany inaczej. Oczywiście na wykreowanie pasywnego dochodu trzeba także ciężko pracować ale korzyści wydają się być o wiele większe niż w przypadku etatu. Po 3 latach budowania zespołu i dochodu pasywnego można zwolnić tempo i mieć korzyści ze zbudowanej struktury. Po 3 latach pracy na etacie zarobki moga wzrosnąć minimalnie a zakres obowiązków może byc przytłaczający(np. zdobyta pozycja menagera za lata pracy i doświadczenie co wiąże się z większa odpowiedzialnością).

5. Pozostań skupiony.

Niezależnie od tego czy mówimy o świecie finansów, marketingu sieciowym czy o czymkolwiek innym, wyjątkowe wyniki są możliwe do osiągnięcia, jeśli skupiamy uwagę na jednej rzeczy na raz aż do momentu osiągnięcia zadowalających rezultatów. Czytałeś książki, przechodziłeś różnego rodzaju kursy internetowe, brałeś udział w szkoleniach, etc. Przeciażyłeś swój umysł informacjami co doprowadziło Cie do paraliżu. Oznacza to, że nic nie zrobiłeś. Rozwiązaniem na to jest skupienie się na jednym zródle informacji(przynajmniej na początku). W miare postępów możesz rozwijać swoją wiedzę poprzez zapoznawanie się z większa ilościa materiałów aby sprawdzić, który z autorów trafia w Twoje gusta i styl pracy najbardziej. Modyfikując to i łącząc w całość przyniesie to zamierzone efekty, które będą przybliżały do celu jaki sobie obrałeś.

Oczywiście nie musisz się zgadzać ze wszystkim ale myślę, że porady te mogą być dla Ciebie pomocne. To co natomiast Ty musisz zrobić, aby odnieść sukces w tym biznesie (i nie tylko w tym) to zaufanie sobie i wiara w to, że dasz radę i się nie poddasz do momentu w którym odniesiesz sukces. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *