Start #livelifenow

W dniach 19.10.18 do 21.10.18 w Warszawskim Palladium odbył się trzydniowy event inspiracyjny prowadzony przez Jakuba B. Bączka i jego ekipę Stage-man. Oczywiście nas tam nie zabrakło. Oto obiecana, krótka relacja z tego wydarzenia.

centrum Warszawałazienki WarszawaW Warszawie wylądowaliśmy około północy 17 października i przyznam szczerze, że nie byliśmy gotowi na taki ziąb. Zimne powietrze, którym dostałem w twarz przy wyjściu z samolotu utwierdziło mnie w przekonaniu, że jednak cieniutka kurtka skórzana to nie był najlepszy pomysł. Kolejny dzień okazał się jednak piękny, słoneczny i przyjemny. Spędziliśmy go na zwiedzaniu centrum Warszawy, wyruszyliśmy do Łazienek Warszawskich, oraz odwiedziliśmy kilka wegetariańskich knajpek, których jest dość sporo w naszej stolicy. Dla mnie to dopiero druga wizyta w tym mieście, więc byłem dość podekscytowany różnorodnością budowli, kultury i intensywnością życia (…)

stage1W pierwszy dzień eventu zaczął padać deszcz, a temperatura spadła o kilka stopni co dało się odczuć, zwłaszcza pod cienką warstwą materiału, na szczęście organizatorzy zadbali o to, aby w środku było ciepło i przyjemnie. Na wejściu zostaliśmy przywitani przez członków ekipy Stageman (jedna z firm założona przez Kubę oraz organizator wydarzenia). Dostaliśmy opaski, wypiliśmy kawę która była dostępna dla wszystkich (około 700 osób) wraz z herbatą i świeżą wodą przez cały czas trwania eventu i… zaczęliśmy witać się ze wszystkimi osobami, które poznaliśmy przez Facebooka na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy 🙂 Od tego momentu było wiadomo, że jesteśmy we właściwym miejscu, wśród właściwych ludzi, a całe wydarzenie to będzie niesamowite przeżycie… Nie myliliśmy się.

Życie osobiste było głównym tematem pierwszego dnia. Kuba opowiadał o rozwoju, swojej drodze do miejsca w którym jest teraz, o celach, bezpieczeństwie finansowym, zdrowiu, ludziach, którymi powinniśmy się otaczać, potrzebach ludzkich, pewności siebie oraz energii płynącej z naszych ciał, umysłów, ducha oraz emocji. 6 godzin niesamowicie inspirującej wiedzy przedzielonych krótkimi przerwami na lunch i kawę. Tego dnia nauczyliśmy się również pracować nad zmianą swoich zachowań i nawyków. Po evencie wypad do pubu z niesamowitymi ludźmi, ciekawe historie, pogaduchy o życiu i powrót do wynajętego mieszkanka na czas wydarzenia w centrum Warszawy. Padamy ze zmęczenia, ale jesteśmy też mocno podekscytowani jutrzejszym dniem.

selfieKolejnego dnia, po 3 godzinach snu w drodze do Palladium wchodzimy jeszcze do restauracyjki na śniadanie. Jajka po benedyktyńsku ze szpinakiem, wędzonym łososiem na toście plus kawka za 1 grosz to to, czego było nam trzeba. Na miejscu krótka konwersacja ze znajomymi na korytarzu i zaczynamy drugi, a zarazem najdłuższy dzień eventu. Tego dnia Kuba opowiadał o życiu zawodowym. Pomagał rozkładać nam nasze cele w czasie, opowiadał o tym jak budować swoje pasywne dochody, gdzie, w co, jak skutecznie i kiedy inwestować swoje pieniądze, promował swoje szkolenia (na jedno z nich się zapisaliśmy), pokazywał mnóstwo narzędzi z zakresu rozwoju finansowego, opowiadał o zawodach przyszłości i możliwościach z nimi związanych, inspirował swoimi podróżami i zachęcał do korzystania z tanich linii lotniczych oraz okazji do kupowania tanich wakacji, abyśmy i my mogli więcej podróżować, pomagał nam budować drogę do statusu eksperta w tym, w czym czujemy się dobrze oraz pokazywał jak zwiększyć nasze zyski i zautomatyzować nasze biznesy. Pokazywał jak skutecznie inwestować w nieruchomości i zapoznawał nas z rynkami na których można je tanio kupić i jak z zyskiem sprzedać (…) Niesamowicie intensywny i długi dzień, który zleciał bardzo szybko, a wrażenia z nim związane naprawdę ciężko jest opisać. pub

Wieczorem udaliśmy się na spotkanie integracyjne ze wszystkimi fantastycznymi ludźmi poznanymi na Facebooku. Świetna atmosfera, niesamowite historie, dzielenie się pomysłami, śmiech i życie w chwili obecnej. W pubie poznałem również mnóstwo osób z innych krajów (Niemcy, Portugalia, UK), którzy przyjechali do naszego kraju do pracy i nauki. Bardzo przyjemny, o europejskim standardzie, klimat 🙂

Po kilku godzinach snu wyruszamy na trzeci i ostatni dzień eventu w którym Kuba skupia się na życiu duchowym. Mieliśmy okazję poznać Madana Kataria, twórcę śmiechojogi, zaśpiewać razem z Kubą odstresowującą piosenkę, która towarzyszy mi do dzisiaj w momentach w których tracę kontrolę nad sytuacją, a która pomaga przezwyciężyć stres, medytowaliśmy, poznawaliśmy tajniki naszego umysłu, ramy mindfulness, techniki wyłączania wymówek, pozbywaliśmy się negatywnych wspomnień, po raz kolejny opuszczaliśmy swoją strefę komfortu poprzez interakcję z innymi uczestnikami wydarzenia.stage

Trzy dni eventu minęły bardzo szybko. Po zakończeniu mieliśmy okazję porozmawiać z Kubą przez chwilę, zrobić sobie zdjęcie, dostać autograf, omówić przyszłe szkolenia… Niesamowicie produktywnie spędzony czas i weekend podczas którego poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, mieliśmy okazję potańczyć wraz z ekipą Stageman, śmiać się nawet do łez, czerpać ogrom wiedzy rozwojowej, finansowej i mentalnej, być świadkami wzorowo zorganizowanego wydarzenia, za które bardzo jestem wdzięczny i dziękuję! Jeśli interesujesz się tematem rozwoju osobistego, szukasz pomysłu na siebie, na rozwój swojej firmy lub jesteś zupełnie początkującym w tych tematach, ten event to absolutny obowiązek. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć! Kuba wspominał o tym, że powoli będzie schodził ze sceny, więc taka okazja może się już nie powtórzyć. Serdecznie zapraszam Cię do zapisania się na najbliższy event związany z #LiveLifeNow. Weź udział, poznaj fantastycznych ludzi, zobacz na własne oczy, jak wspaniałym zespołem jest #Stageman i naucz się tego, jak zacząć żyć swoim życiem TERAZ! Do zobaczenia na szczycie!

Hej! Nie zapomnij też zaopatrzyć się w mojego E-Book’a!

Jak zbudować większą pewność siebie

Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *