nintendo

Jesteś z kimś Tobie bardzo bliskim. Być może to Twój mąż, Twoja żona, chłopak, dziewczyna. Godząc się na związek, wiedziałeś, że ta osoba jest graczem. Teraz, kiedy i Ty grasz od czasu do czasu i macie więcej wspólnych tematów krążących wokół gier, przychodzi moment w którym chcesz tej osobie zrobić prezent. Co jeśli nie znasz się na grach, a mimo wszystko chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę?

Prawdę mówiąc, bardzo łatwo jest kupić prezent dla gracza, kiedy wie się jakiego typu gry on lubi. Często jednak nowości potrafią przekroczyć granicę 250 zł. A generalne gadżety związane z branżą gaimingową mogą drogo kosztować. Chcesz więc kupić prezent dla gracza, ale nie chcesz za niego płacić fortuny? W tym artykule dowiesz się jakie prezenty możesz kupić dla gracza, nie robiąc przy okazji dziury w swoim portfelu.

1. Dowiedz się jakie gry go interesujągry

Istnieje wiele interesujących tytułów gier, które są “nieśmiertelne”, a które można nabyć za rozsądną cenę. W kilka miesięcy lub lat po premierze są nadal super grywalne i potrafią przyciągnąć do ekranu na wiele godzin. Wszystko co musisz zrobić, to dowiedzieć się, w  jakie gry Twoja lepsza połowa lubi grać. Kiedy ten proces masz już za sobą, odwiedź sklep online w którym możesz kupić używane gry, tam często będziesz w stanie kupić je za naprawdę dobrą cenę. Na oficjalnych stronach możesz natrafić na promocje i wyprzedaże więc też weź to pod uwagę.

 
 
2. Nie skupiaj się tylko na grach

 

Gry dla prawdziwego gracza to nie wszystko. Liczy się każdy gadżet z nimi związany. Figurki bohaterów, limitowane edycje gier, koszulki, kubki, okulary, breloczki, etc. Jest tego naprawdę sporo. W sieci znajdziesz sklepy specjalizujące się taką branżą. Nowe gadżety znowu potrafią kosztować małą fortunę, z pomocą przychodzą takie portale jak Allegro , E-Bay, Amazon, czy też Facebook. Warto będzie przyjrzeć się grupom w których urzęduje gracz i dowiedzieć się jakie postaci lub gadżety są głównym tematem ich rozmów.

3. Znajdź kupony i karty rabatowe

To chyba najłatwiejszy krok do zadowolenia gracza 🙂 Zdobywając dla niego kupon na zakup dowolnego produktu z branży gier to tak zwane pozostanie na “safe side”. Obdarowując go takim prezentem, pozostawiasz w jego rękach wydanie środków na to, co zechce i w ten sposób jesteś pewny, że kupi sobie to, co dokładnie będzie chciał.

Mam nadzieję, że ten króciutki przewodnik okaże się pomocny, oraz, że znajdziesz idealny prezent dla swojego ukochanego lub przyjaciela, który jest graczem.  Na pewno jest wiele opcji, więc znalezienie wspaniałych prezentów nie powinno być zbyt trudne. Najważniejszą rzeczą, jaką musisz się dowiedzieć, jest poznanie gier w które uwielbia on grać.

Hej! Nie zapomnij też zaopatrzyć się w mojego E-Book’a! Może się okazać, że będzie to równie dobry prezent 😉 

Jak zbudować większą pewność siebie

Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *