Jedną z najwspanialszych form mentalnego przygotowania na kolejny dzień, są poranne afirmacje. Czy właśnie teraz czujesz się tak, jakbyś chciał zmienić coś w swoim życiu?

Jeśli tak właśnie jest, trafiłeś w dobre miejsce. W dzisiejszym wpisie podzielę się z Tobą kilkoma porannymi afirmacjami, które pozwolą Ci zacząć od nowa, więc czytaj dalej!

Masz plan? Świetnie! Wygląda on mniej więcej tak: Chcesz przestać zwlekać i otworzyć swój pierwszy biznes nad którym wciąż myślisz i nie daje Ci on zasnąć. Być może chcesz zażądać podwyżki bo czujesz się bardzo dobrze w pracy, którą właśnie wykonujesz. Bardzo możliwe, że chcesz w końcu poprosić osobę, która Ci się bardzo podoba, na wspólny wypad do kina lub restauracji…

Wygląda super… ale tylko w Twojej głowie, bo jak przychodzi do podjęcia działania, Twój entuzjazm powoli, lecz sukcesywnie opada.

Ten cykl jest wynikiem tego, że nie przygotowujesz się psychicznie do zmiany swojego życia. A zmiana może być czasami stresująca i przytłaczająca, dlatego powinieneś mieć pewność, że odniesiesz sukces. Poranne afirmacje mogą Ci w tym pomóc.

Zanim jednak do nich przejdziemy, chcę abyś wiedział, żeby…

Nie myśleć o tym za dużo

Kiedy zwlekasz i myślisz o czymś za dużo, zaczynasz tracić pewność co do tego, co będzie dalej. Co zrobisz, jeśli firma nie rozwinie się zgodnie z oczekiwaniami? Jak poradzisz sobie z odrzuceniem lub co, jeśli nie osiągniesz swoich celów?

Te i wiele podobnych wątpliwości objawiają się w momencie, w którym chcesz dokonać zmian i czegoś nowego w swoim życiu. Na swoim poziomie świadomości wiesz, że nie zagraża to Twojemu życiu, ale nie zmienia to faktu o tym, jak duży bałagan przez to masz w swojej głowie. Dokładnie tak działo się w moim przypadku za każdym razem, kiedy chciałem dokonać zmian.

Na szczęście, wiem doskonale jak sobie z tym radzić. Najzwyczajniej w świecie nie myślę o tym zbyt dużo. Po prostu podejmuję decyzję o tym, że to zrobię, i koniec! Oczywiście, zawsze wtedy, kiedy jest to racjonalna zmiana i nie zagraża mojemu życiu, lub moich bliskich.

Klucz do budowania pewności siebie

Najlepszym sposobem na przezwyciężenie strachu i zwątpienia jest zaprogramowanie swojego umysłu z pewnością i pełną wiarę w siebie. Wiara to zdolność widzenia przyszłości, której jeszcze nie doświadczyłeś. Ponieważ nie zrealizowałeś jeszcze swoich najsilniejszych pragnień, jest wiele niepewności związanych z Twoją decyzją o podjęciu zmiany. Dlatego ważne jest, abyś nieustannie wzmacniał w podświadomości swoje pragnienia i zdolność do zmiany życia porannymi afirmacjami.

Więcej o budowaniu pewności i wiary w siebie opisuję na stronach eBook-a, któremu możesz bliżej przyjrzeć się pod tym linkiem: https://domore-bemore.pl/jak-zbudowac-wieksza-pewnosc-siebie/. Znajdziesz w nim również poradnik dotyczący pracy nad zdrowym porannym nawykiem, który pomoże Ci w pozytywny sposób i z otwartym umysłem zacząć kolejny dzień.

Przejdźmy do afirmacji:
 1. Problemy pozwalają mi wzmocnić moje słabe strony.
 2. Uwielbiam zmiany i łatwo dostosowuję się do nowych sytuacji.
 3. Wspaniałe rzeczy przydarzają mi się każdego dnia.
 4. Mam wszystko, czego potrzebuję, aby uczynić dzisiejszy dzień wspaniałym.
 5. Z każdym dniem staję się lepszym człowiekiem.
 6. Jestem szczęśliwym i gotowym na zmiany człowiekiem.
 7. Wiem, że pozytywne nastawienie pomoże mi osiągnąć sukces.
 8. Wiem, że potrafię osiągać swoje cele życiowe.
 9. Koncentruję się na wynikach, które chcę osiągnąć.
 10. Jestem samowystarczalny i kreatywny.
 11. Kocham siebie!
 12. Chcę, mogę i zrobię to!
 13. Jestem kreatorem mojej najlepszej rzeczywistości.
 14. Moja przeszłość nie będzie dyktować mojej przyszłości.
 15. Wszystko idzie zgodnie z moim planem.
 16. Tworzę i przyjmuję pozytywne wibracje w moim życiu.
 17. Jestem wystarczający.
 18. Jestem pewny siebie.
 19. Zatrzymuję w swoim życiu dobrych ludzi.
 20. Jestem zdrowy, silny i mogę dokonać zmian w swoim życiu.

Zaczynając dzień od pozytywnych afirmacji jesteśmy w stanie zaprogramować swój umysł na dzień pełen nowych możliwości do odkrycia, oraz budować w sobie każdego dnia pewność siebie potrzebną do zdobywania świata.

Abyś nabrał pewności siebie w czymś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś, zacznij używać porannych afirmacji. Jedyne, co może pokonać porażkę, to wytrwałość. Pozostań wierny sobie i nigdy się nie poddawaj, dopóki nie urzeczywistnisz swojego marzenia. Pamiętaj o tym, że jeśli chcesz, to możesz, a jeśli możesz, to to zrobisz. Do dzieła!

Hej! Nie zapomnij też zaopatrzyć się w mojego E-Book’a!

Jak zbudować większą pewność siebie

Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *