Cześć!

Nazywam się Jakub Woźniak lub po prostu, Kuba. Moją pasją jest nieustający rozwój  siebie i, poprzez stronę Do More. Be More chęć pomocy innym w tym procesie. Od 10 lat świadomie przesuwam granicę swojej strefy komfortu bo wiem, że tylko tak jestem w stanie sprawdzić na co tak naprawdę mnie stać. Dzisiaj wiem, że przy dokonywaniu zmian w życiu nie powinniśmy się wahać. Przestałem przestrzegać większości zasad i podążać za tłumem. Wiem, że szukanie szczęścia w świecie zewnętrznym to zguba i że jest to coś, co odkrywamy i budujemy wewnątrz nas. Ponosiłem porażki niezliczoną ilość razy i nauczyłem się wyciągać z nich lekcje aby teraz podzielić się z Tobą moją wiedzą i pomóc Ci ruszyć z miejsca.

Witam Ciebie zatem bardzo serdecznie na mojej stronie, która mam nadzieję pomoże Ci w procesie rozwoju siebie i sprawi, że będziesz stawał się lepszy każdego dnia. Na kolejnych zakładkach znajdziesz posty tematyczne podzielone na 4 kategorie (motywacja, produktywność, zdrowie i styl życia) w celu łatwiejszej nawigacji. Strona i zawarte na niej informacje są w pełni darmowe. Nie znajdziesz tutaj sklepu lub jakichkolwiek produktów na sprzedaż. 

Zachęcam Cię do pozostania ze mną na bieżąco, podzielenia się tą stroną ze swoimi znajomymi, dołączenia do fan page-a i do grupy na Facebooku. Aby powrócić do strony głównej, kliknij w “LOGO”. 

Usiądź zatem wygodnie i baw się dobrze, ale przede wszystkim, karm swój umysł pozytywną wiedzą i wykorzystuj to w praktyce.  Do zobaczenia na szczycie! 

 Miej dzisiaj wspaniały dzień rozwojowcu!