Cześć!

Nazywam się Jakub Woźniak lub po prostu, Kuba. Moją pasją jest nieustający rozwój  siebie i, poprzez stronę Do More – Be More chęć pomocy innym w tym procesie. Od 10 lat świadomie przesuwam granicę swojej strefy komfortu bo wiem, że tylko tak jestem w stanie sprawdzić na co tak naprawdę mnie stać. Dzisiaj wiem, że przy dokonywaniu zmian w życiu nie powinniśmy się wahać. Przestałem przestrzegać większości zasad i podążać za tłumem. Wiem, że szukanie szczęścia w świecie zewnętrznym to zguba i że jest to coś, co odkrywamy i budujemy wewnątrz nas. Ponosiłem porażki niezliczoną ilość razy i nauczyłem się wyciągać z nich lekcje aby teraz podzielić się z Tobą moją wiedzą i pomóc Ci ruszyć z miejsca.

Witam Ciebie zatem bardzo serdecznie na moim blogu. Wierzę, że eksplorowanie go pomoże Ci w procesie rozwoju siebie i sprawi, że będziesz stawał się lepszy każdego dnia. Na kolejnych zakładkach znajdziesz posty tematyczne podzielone na 4 kategorie (motywacja, produktywność, zdrowie i styl życia), w celu łatwiejszej nawigacji. 

Zachęcam Cię do pozostania ze mną na bieżąco. Podzielenia się tą stroną ze swoimi znajomymi. Dołączenia do fan page-a i do grupy na Facebooku. Znajdziesz mnie również na Instagramie i Pinterest. Odwiedź też mój kanał na YouTube, który wciąż raczkuje, ale wierzę, że znajdę dla niego więcej czasu już wkrótce.  Aby powrócić do strony głównej, kliknij w “LOGO” w lewym górnym rogu strony. 

Już wkrótce ruszy przedsprzedaż mojego e-booka więc bądź czujny aby zapisać się na newsletter i dostać go w mega promocyjnej cenie wraz z serią poradników, które pomogą Ci w realizacji Twoich celów. W chwili w której to czytasz sprzedaż e-booka została wstrzymana do odwołania. Na pewno zauważysz, kiedy będzie wznowiona 😉 

Usiądź zatem wygodnie i baw się dobrze, ale przede wszystkim, karm swój umysł pozytywną wiedzą i wykorzystuj to w praktyce. Rób więcej – Bądź większy! Do zobaczenia na szczycie! 

Miej dzisiaj wspaniały dzień rozwojowcu!