ja
Nowa kategoria w której bez większego spinania się będę pisał więcej o sobie. Wbrew pozorom, jestem zwyczajnym facetem, który w pewnym momencie swojego życia z desperacji musiał dokonać w nim zmian.

Dział tylko dla osób powyżej osiemnastego (18) roku życia!
Poważnie!

Będą przekleństwa, bo też mi się zdarzy rzucić mięsem. Będzie o alkoholu, bo od czasu do czasu lubię napić się dobrego trunku. Będzie o innych używkach, bo lepiej żałować tego, co się zrobiło, niż do końca życia zastanawiać się; jakby to było?

Będzie o szansach, które się dostało i… spieprzyło totalnie (kilka razy). O zbiegach okoliczności i sytuacjach, których nie da się wyjaśnić, a… jednak miały miejsce. O kobietach które odeszły, oraz o tych, które zostały. Będzie o marzeniu i o realizacji…

Będzie metal, punk i Makumba. O ogniskach, które gasiła straż pożarna i o królu, co szefował szczurom… Będzie Casino i 118 kilometrów do domu “z buta”. “60 sekund” i poranny autobus. Art Bar i wycieczka do Sławy. Będzie Stand Up zanim jeszcze był modny i “tulipan” lecący w stronę mojej twarzy…

Będą bliźniaczki małe i duże. Będzie brat, którego nie było i rozmowa z Bogiem. Będzie niebo i piekło oraz sylwester w szpitalu….

Krótko? L!FE, czyli życie. A czemu z wykrzyknikiem? Bo życia nie należy się obawiać przyjacielu… Dam Ci się poznać drogi czytelniku, wywalając drzwi od mojej strefy komfortu z buta! Znowu!

Jeśli chcesz poznać moją drogę do rozwoju, zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do tego właśnie działu.

Wszystko w życiu jest trudne, zanim stanie się łatwe. Aby łatwym się stało, często jesteśmy poniewierani przez życie, niczym pusta foliowa torba na wietrze. Ktoś nas może podeptać, przejedzie po nas auto, wylądujemy w kałuży i zostaniemy zapomniani na zawsze. Ale właśnie w takich sytuacjach zdajemy sobie sprawę, że potrzebujemy zmiany. Skoro już jesteśmy na dnie, warto się od niego odbić!

Osiąganie celów nie jest do końca ważne. Ważne jest to, kim się stajemy w drodze do ich osiągania.

Bądź czujny bo już wkrótce pojawią się tutaj historie o których nie przeczytasz nigdzie indziej! Wspaniałości!

Sprawdź też mojego E-Book’a!

Jak zbudować większą pewność siebie

Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *