B i b l i o t e k a

Witaj w kopalni wiedzy!   

Znajdziesz tutaj książki z tematyki rozwoju osobistego i biografie ludzi, które inspirują i dodają chęci do działania! Książki, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i sprawiły, że zacząłem inaczej spoglądać na świat. Być może i w Tobie obudzą olbrzyma. 

Poradnik mojego autorstwa dzięki któremu poprawisz swoją poranną rutynę. To jak zaczynasz swój dzień, ma ogromne znaczenie w tym, jak przez niego przechodzisz. To właśnie rano budujemy fundament pod  resztę naszego dnia. 11 sposobów na poprawienie porannej rutyny to krótki poradnik który pomoże Ci lepiej zaczynać dzień i  sprawi, że będziesz bardziej produktywny przez jego resztę. Możesz go pobrać za darmo tutaj, klikając w zdjęcie lub w ikonkę poniżej. 

Kategoria – Poradnik, Rozwój osobisty, Produktywność.

 

Dzięki tej liście będziesz w stanie lepiej kontrolować swoją drogę w procesie wypracowywania nowego nawyku. Będziesz mógł śledzić swoje postępy a każdy zaznaczony punkt przybliży Cię do wyznaczonego przez Ciebie celu! Format PDF gotowy do wydrukowania w celu ułatwienia pracy nad Twoimi nawykami. Do pobrania za darmo tutaj lub po kliknięciu w ikonę książki

Kategoria – Poradnik, Rozwój, Ustalanie celów.

 

Dalej nie wiesz jak ustalać cele? Chcesz coś zmienić ale nie wiesz jak zacząć? Oto krótki przewodnik mojego autorstwa, który pomoże Ci dokładniej i łatwiej wyznaczać sobie cele w życiu. Dowiesz się z niego, krok po kroku jak planować strategicznie aby nie stracić entuzjazmu w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Możesz go pobrać za darmo tutaj lub klikając w ikonkę książki. 

Kategoria – Poradnik, Rozwój, Ustalanie celów

 

Pożyczyłem tą książkę od kolegi w Irlandii. Pierwsza, którą przeczytałem od początku do końca, a która nie znudziła mnie już w połowie. Pozwoliła mi zrozumieć czym różni się praca na etacie i pracowanie za pieniądze od prowadzenia własnego biznesu i sprawienia aby to pieniądze pracowały na nas. Polecam wszystkim, którzy chcą wyrwać się z wyścigu szczurów i poznać tajemnicę, którą bogaci ludzie przekazują swoim dzieciom. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie lub ikonkę książki poniżej.

Kategoria – Biznes, Finanse

Strony – 238

Książki Jakuba B. Bączka czyta i słucha się znakomicie. Jego swoboda w opisywaniu zdarzeń sprawia, że nie można się oderwać. “25 miniemerytur” posiadam w wersji audio, musisz wiedzieć, że  słucha się tego równie dobrze! Książka to podróż dookoła świata jak i podróż do wnętrza siebie z której dowiesz się o zwyczajach panujących w danych krajach. Mega wciągająca historia, która pomoże spełnić nie tylko te podróżnicze marzenia. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej.

Kategoria – Biznes, Finanse

Strony – 239 

Książka, którą czytałem po angielsku w czasach, kiedy jeszcze nie potrafiłem władać tym językiem doskonale aczkolwiek to co miałem zrozumieć, zrozumiałem. Dowiesz się z niej jak budować strategię swojego życia. Jak kreować swoją przyszłość, jak wyznaczać sobie cele i jak zaprogramować się na sukces w życiu. Jak na razie jest to najważniejsza książka w dorobku Tonny-ego Robbinsa. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub w ikonkę książki poniżej.

Kategoria – Poradnik, Rozwój osobisty

Strony – 549 (wersja angielskojęzyczna) 

Natknąłem się na tą książkę w 2007 roku w polskim sklepie w Irlandii. Zauważyłem ją przez wystawę sklepową, gdzie przyciągnął moją uwagę jej tytuł. To były moje początki interesowania się  psychologią i ludzkim umysłem. Wersja, którą kupiłem była jedną z wcześniejszych wydań aczkolwiek pozwoliła mi nauczyć się wykorzystywać moc mojej podświadomości. Książka, która pomoże Ci zmienić Twój sposób myślenia. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie lub ikonkę książki poniżej.

Kategoria – Poradnik, Psychologia

Strony – 330

Autora tej książki nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z wielu, które napisał i jedna z wielu, które pomagają zrozumieć pewne aspekty życiowe. Samodyscyplina to coś, dzięki czemu ludzie osiągają sukcesy. Największym triumfem jest zapanowanie nad samodyscypliną. Dowiesz się z tej książki jak ją w sobie wypracować i jak konsekwentnie dążyć do celów jakie sobie wyznaczamy. Chcesz schudnąć? Zarabiać więcej? Spłacić kredyt? Ta książka Ci w tym pomoże. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej. 

Kategoria – Poradnik, Psychologia, Rozwój osobisty

Strony – 256

Tego Pana również nie trzeba przedstawiać osobom, które interesują się rozwojem osobistym. Najbardziej znany doktor psychologii interdyscyplinarnej w Polsce. Autor wielu książek i poradników. Z Alpha Human dowiesz się, że tak naprawdę nie ma przypadków i nic nie dzieje się bez przyczyny. Gdyby tak zdjąć z Ciebie wszystkie warstwy, które na sobie nosisz jako ojciec, syn, pracownik, to kim byś był? Ta książka pomoże Ci znaleźć na to odpowiedź. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej.

Kategoria – Poradnik, Psychologia, Rozwój osobisty

Strony – 328

Książka z polecenia, która dodaje skrzydeł! Jesteś w miejscu z którego nie widzisz światełka w tunelu? Ta książka naprowadzi Cie na właściwe tory i doda Ci energii. Poznanie tajemnicy uwierzenia w siebie i w swoje możliwości. Jeśli jesteś otwarty na rozwój, ta książka pomoże Ci odkryć w sobie nowe JA. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej. 

 Kategoria – Poradnik, Psychologia, Rozwój osobisty

Strony – 248

Nabyta w “żabce” za dosłownie parę złotych okazała się jedną z najlepszych inwestycji jakich dokonałem w życiu. To książka napisana z inspiracji Andrew Carnagiego, który przeprowadził setki wywiadów z najbardziej wpływowymi ludźmi Stanów Zjednoczonych. Tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach stała się klasycznym dziełem literatury motywującej do działania. Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej.

 Kategoria – Psychologia, Rozwój osobisty

Strony – 296

Po raz pierwszy w historii możesz poznać sekrety obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. W książce, między innymi przeczytasz historie prawdziwych ludzi, którzy zaimplementowali sposoby Trumpa w biznesie i zaczęli myśleć WIELKOFORMATOWO. Niektórzy, stosując te strategie, zwiększyli dwudziestokrotnie przychody we własnych firmach. Chcesz poznać te tajemnice? Ta książka jest dla Ciebie! Możesz ją kupić klikając w zdjęcie, lub ikonkę książki poniżej.

 Kategoria – Biznes i Finanse

Strony – 256

Szukasz sposobu na to jak uzyskać wolność finansową? “Zarobić milion idąc pod prąd” jest książką, która Ci w tym pomoże. Czyta(i słucha) się jej rewelacyjnie. Chłonąłem kolejne rozdziały niczym gąbka wodę. Bestseller 2015 roku którego zdecydowanie musisz mieć w swojej biblioteczce. Duże poczucie humoru i swobodne podejście do tematu sprawia, że nie można się od niej oderwać. Możesz ja kupić klikając w zdjęcie, lub w ikonkę książki poniżej. 

Kategoria – Poradnik, Finanse, Rozwój

Strony – 204