Mocne przekonania, które pchną Cię w stronę sukcesu

power

Sukces to sposób myślenia! Jest postawą wynikającą z silnych przekonań i umacniających się myśli. Napisano o tym już wiele książek, a biorąc pod uwagę to, że jesteś na mojej stronie i interesujesz się rozwojem osobistym, prawdopodobnie niektóre z nich już przeczytałeś.

W dzisiejszym wpisie chciałbym podzielić się z Tobą przekonaniami na temat sukcesu, które mam nadzieję, dadzą Ci jaśniejszy obraz jego prawdziwego znaczenia. Bez przedłużania, zaczynamy!

 

1. Jestem odpowiedzialny za moje życie

Życie to wynik tego jak reagujesz na różne sytuacje i szanse, które się przed Tobą pojawiają. Ty i TYLKO Ty jesteś odpowiedzialny za to, co zrobisz w danej sytuacji. Nie wiesz co może Ci się przydarzyć, masz pełną kontrolę nad tym, jak na to zareagujesz!

 

2. Jutro będzie lepiej, ale tylko wtedy, kiedy dzisiaj coś z tym zrobisz

Przekonanie, że dziś możesz zmienić swoją przyszłość dzięki swoim działaniom. To właśnie dzisiaj kreujemy swoje przyszłe życie, nie jutro. Większość ludzi wciąż żyje w negatywnym nastawieniu, w którym wierzą, że mają niewielki wpływ na swoje życie. Nie bądź jednym z nich! Działaj, dzisiaj!

 

3. Nie potrzebuję pozwolenia innych do tego, aby odnieść sukces

Jeśli zawsze czekasz na zgodę innych, a czyjeś zdanie jest dla Ciebie ważniejsze od własnego, gwarantuję Ci, że nie zajdziesz daleko. Ludzie sukcesu kierują się własnym sercem, nawet jeśli inni są sceptyczni i nie wyrażają na to zgody. Masz jakiś projekt? Wierzysz w niego? Zrób to! I przestań pytać o pozwolenie.

 

4. Odpowiedni ludzie na Twojej drodze

Jeśli podejdziesz do nich we właściwy sposób i nawiążesz kontakty z odpowiednimi ludźmi, zwiększysz swoją szansę o tysiąc razy. Uzyskując pomoc od właściwych ludzi, szybciej osiągniesz cel. Daj sobie pomóc!

 

5. Pozytywne myśli i afirmacje

Ludzie odnoszący sukcesy w życiu wiedzą jak rozpoczynać swój dzień. Pozytywne myśli i afirmacje dotyczące nowego dnia pomagają im przejść przez niego z podniesioną, pełna pomysłów głową i otwartym umysłem. Zmień swoje myśli a zmienisz swoje życie.

 

6. Ciężka praca i wytrwałość przyniosą wynagrodzenie

Taka jest reguła. Nawet jeśli nagroda nie zawsze przychodzi natychmiast. Ciężka praca opłaca się w dłuższej perspektywie. Pozostań wytrwały w swoim postanowieniu i nie poddawaj się na drodze do wyznaczonego przez siebie celu.

 

7. Porażka jest niezbędna

Każda porażka to tak naprawdę sukces… Pod warunkiem, że wyciągniesz z niej lekcje i nie popełnisz już więcej tego samego błędu. za każdym razem kiedy polegniesz, stajesz się bogatszy w doświadczenia. Pamiętaj o tym!

 

8. Zapomnij, przebacz, bądź szczęśliwy

Podróżuj przez życie bez ciągania za sobą ciężkiego emocjonalnego bagażu pełnego minionych rozczarowań. Spróbuj i poczuj różnicę.

 

Masz wszystko, czego Ci potrzeba!  Drogą do sukcesu jest poznanie i akceptacja samego siebie, a nie podbój świata, jak sądzą niektórzy. Odkryj w sobie prawdziwy potencjał i zacznij od siebie zamiast skupiać się na obsesji posiadania. Kto patrzy na zewnątrz, śni. Kto patrzy do wewnątrz, budzi się. Najwyższy czas, abyś i Ty otworzył się dla siebie.

2 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *